Eğitim| Beyaz Eğitim Kurumları

BEYAZ EĞİTİM KURUMLARI | EĞİTİM

Beyaz Eğitim Kurumları | Eğitim Programımızın Ana Hatları

Eğitim anlayışımızda eğitimin bütün bileşenleri gerekli ilgiyi görmektedir;

KİŞİLİK GELİŞİMİ

Beyaz Eğitim Kurumları olarak anlayışımız her öğrencinin mizacı ve yetenekleri doğrultusunda çözümler üretebilen bir yaklaşıma sahip olmaktır. Kendini ifade edebilen, düşüncelerini toplumun normlarına saygı duyarak paylaşabilen, öğrendiklerini hayata adapte edebilen bireyler yetiştirmektir.

KÜLTÜR AKTARIMI

Kendi kültürünü tanıyan ve bunu gelecek nesillere aktaran, doğaya, insana ve yaşayan her canlıya saygı duyan bireyler yetiştirmekteyiz. Sosyal hayat içerisinde öğrenciyle bir araya gelerek bu kültür aktarımını gözlemleyebilmekteyiz.

AKADEMİK EĞİTİM

Beyaz Eğitim Kurumları her sınıf seviyesinde alanında en başarılı öğretmenlerden oluşan kadrosuyla her öğrencimiz için gereken düzeyde bir program uygular. Ödev takibi, konu tekrarı ve soru çözümlemeleriyle öğrencimiz desteklenmektedir. Rehberlik servisimizce sadece öğrenciler değil öğretmenlerimizinde takibi yapılmakta bu doğrultuda öğrenci, veli, öğretmen birlikteliği sağlanmaktadır.

SONUÇ

Gençlerimizin disiplinli, güvenilir, bilimselliğin ve demokratik değerlerin ilke edinildiği bir eğitim ortamında hayata hazırlandığı, devleti, milleti ve ailesiyle barışık, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Atatürk’ün “muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak” ideali öncülüğünde eğitim öğretim faaliyetlerimizi yürütüyoruz.